Essay Uzmanı Üyelik Sözleşmesi

ESSAY UZMANI KULLANIM ŞARTLARI

Essayuzmani.com sitesine giriş yapılması, Essayuzmani.com programının kullanılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğinin anlaşıldığının kabul edildiği anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

Program ve siteden aktif ve tam sürüm olarak yararlanmak için alınması gereken "paket(ler)" için belli miktarlarda ücret ödenmesi gerekmektedir.

Essayuzmanı.com fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde Essayuzmani.com’dan yararlanamaz. Yine, Essayuzmani.com’un isim hakkı, içeriği, şablonu, tasarım içindeki tüm doküman, program, scriptlere ve videolara ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site ve program içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru, video ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. İçeriğin her ne şekilde olursa olsun kopyalanması ve ekran görüntüsü alınması cezai sorumluluk gerektirir.

Kullanıcı, aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan, kullanıcının Essayuzmani.com ile ilgili tüm aktivitelerinden tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı münhasıran Essayuzmani.com tarafından durdurulabilir.

  • Diğer bir kullanıcı, katılan veya 3. kişi veya varlık üzerinde her ne şekilde olursa olsun essayuzmani.com ve sağladıklarını kullanarak zararlı, tehdit edici ve rahatsız edici olmak,
  • essayuzmani.com’a , hukuka aykırı, zararlı, tehdit edici, küfürlü, taciz edici, kaba, müstehcen, adap ve ahlaka aykırı, ırkçı, etnik, veya bunlara benzer reddedilir nitelikte bilgi, veri, dosya, bağlantı, donanım, ileti veya diğer materyaller göndermek,
  • essayuzmani.com'a girerken veya ondan yararlanma sırasında nasıl olursa olsun, kasten veya kasdi olmaksızın, yürürlükteki herhangi bir yasa hükmünü çiğnemek,

KULLANICI BİLGİLERİNİN TOPLANMASI VE KULLANIMI

essayuzmani.com, kullanıcılarından, web sitesinin birden çok değişik noktalarında ad, soy adı, e-posta adresi, posta adresi, ve bunlar gibi kişisel bilgileri isteyebilir. Essayuzmani.com topladığı bu bilgilerin tek sahibi olup, bu bilgileri, burada "yararlanma koşulları" nda açıklananlardan başka bir şekil ve amaçla 3. kişilere satmayacak, onlarla paylaşmayacak ve kullandırmayacaktır.

SİTEYE GİRİŞ

Bir kullanıcının essayuzmani.com'a girebilmesi için öncelikle kayıt formunu eksiksiz bir biçimde doldurması gerekmektedir. Bu formda yer alan, isim ve e-posta adresi gibi bilgiler, essayuzmani.com tarafından site hakkında kullanıcının bilgilendirilmesi ve irtibat sağlanması için kullanılır. Kullanılan cihazın teknik yetersizliği ve yazılımsal sorunları, sahip olunan internet bağlantısının verimsizliği nedeniyle ortaya çıkan aksaklıklardan essayuzmani.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcı bu donanımların temininden sorumlu olduğunu kabul eder.

GÜVENLİK

essayuzmani.com, kullanıcı bilgilerini korumak için bütün ön uyarılara yer vermektedir. Kullanıcı, kişisel bilgilerini essayuzmani.com'a verdiğinde, bu bilgiler internet üzerinde veya diğer alanlarda korunur.

TEKNİK DESTEK

essayuzmani.com’dan kaynaklanan teknik sorunlar konusunda kullanıcının zararını telafi edeceğini taahhüt eder. Kullanıcı yaşadığı sorunları info@essayuzmani.com e-posta adresine bildirmelidir.

SİTE VE SERVİS KONUSUNDA GÜNCELLEŞTİRME

Programda yapılan değişiklikler otomatik olarak güncellenecektir. uzaktanyds.com, servislerin istekleri ve kullanıcı e-mail ve telefon hesapları ile ilgili olarak kullanıcı ile iletişim kurabilir. Essayuzmani.com kullanıcılarına e-posta, telefon ve sms yoluyla güncelleme, gelişme, kampanya gibi yeni bilgileri iletme hakkına sahiptir.

KİŞİSEL BİLGİLERDE DÜZELTME VE GÜNCELLEŞTİRME

Eğer kullanıcının kendisini tanımladığı kişisel bilgiler değişirse veya kullanıcı artık essayuzmani.com 'un kullanıcısı olmayı istemezse, essayuzmani.com kendisinde yer alan kullanıcıya ait kişisel verilerin kaldırılması, güncelleştirilmesi veya düzeltilmesini sağlayacaktır.

İADE

Bu bölüm essayuzmani.com'un ne olduğu, sunulan hizmetin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması için açılmıştır. Essayuzmani.com'dan paket satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar; örnek ders videolarını izlemiş, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü beğenmiş demektir. essayuzmani.com'dan yapılan alış veriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir. Bu nedenle satın alınan paketlerin iadesi söz konusu değildir. 4077 sayılı kanun gereği, alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerdir.